Manasterzec 18,
38-600 Lesko

Wigilia szkolna

Super User

20 grudnia 2013 w naszej szkole miało miejsce bardzo uroczyste wydarzenie. Jak co roku w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie wszystkich uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników naszej szkoły z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Pani dyrektor złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczne i noworoczne a następnie symbolicznie podzielono się opłatkiem.

Kolejnym punktem uroczystości było śpiewanie kolęd oraz degustacja potraw  wigilijnych.

Wspólne spotkanie przed świętami Bożego Narodzenia , śpiewanie kolęd i składanie życzeń odbywa się co roku . Jednak za każdym razem wyjątkowy nastrój, jaki wytwarza się w tym dniu, wzrusza  wszystkich uczestników. Trudno sobie wyobrazić, by takiego spotkania mogło kiedykolwiek zabraknąć.

Kategoria: