Manasterzec 18,
38-600 Lesko

Zabawa choinkowa

Super User

Jak co roku w naszej szkole 22 stycznia odbyła się długo oczekiwana przez dzieci zabawa karnawałowa. Tegoroczną zabawę rozpoczęły występy artystyczne. Uczniowie z klas IV-VI, zaprezentowali Jasełka, które przygotowywali pod kierunkiem księdza Łukasza Furtaka . Nowonarodzone Dziecię powitali nie tylko trzej królowie oraz zbudzeni blaskiem gwiazdy pasterze, ale aniołowie i współczesne dzieci .Uczniowie swoje role odgrywali z pełną naturalnością, doskonale się przy tym bawiąc. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dzieci miały wspaniałe, kolorowe stroje, uśmiechy na twarzach, a przede wszystkim dużo zapału. Występ, w który zaangażowało się kilkudziesięciu uczniów z różnych klas, podziwiała liczna widownia. Aktorskie popisy uczniów oklaskiwali rodzice i nauczyciele.

Po zakończeniu przedstawienia  rozpoczęła się  wesoła zabawa choinkowa. W barwnych kostiumach wystąpili przedstawiciele klas I- III. Szkolną zabawę prowadził DJ i wodzirej w jednym- pan Krzysztof Hryćko, który od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewał dzieci i ich opiekunów do wspólnej zabawy, konkursów, gier i korowodów tańców .Zwycięzcy wszystkich organizowanych konkursów otrzymali drobne upominki. Atmosfera pod sceną muzyczną była fantastyczna, dzieci gremialnie odśpiewywały znane i lubiane hity.

Podczas zabawy dzieci mogły się posilić herbatą  oraz ciastem upieczonym przez rodziców. Dodatkowo , każde dziecko otrzymało paczkę, przygotowaną przez radę Rodziców

Chociaż wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i humor wszystkim dopisywał, to o godz. 20.00 zabawa się zakończyła. Kolejny karnawał ponownie za rok!

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy mimo wielu obowiązków, zaangażowali się w przygotowanie paczek i poczęstunku dla dzieci.

A. Wójcicka

Kategoria: