Manasterzec 18,
38-600 Lesko

Dzień Matki i Ojca, Dzień Dziecka

Super User

Polacy po raz pierwszy Dzień Matki świętowali w 1914 roku w Krakowie, natomiast Dzień Ojca po raz pierwszy obchodzony był w Stanach Zjednoczonych 19 czerwca 1910 roku. Od tamtego czasu w tych dniach pragniemy szczególnie obdarować swoich rodziców miłością.

Przedszkolaki oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej zaprosili swoich bliskich na uroczystości w dniu 2 czerwca 2015 roku. Przygotowani pod okiem swoich wychowawców, chcieli zmienić ten jeden dzień w magiczny. Rozpoczęli najmłodsi – dla nich mamusia i tatuś to najważniejsze osoby na całym świecie, panie przedszkolanki pomogły dzieciom wyrazić ich miłość przygotowując piękną inscenizację. Następnie kolejno uczniowie wszystkich klas zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności i talenty podczas starannie przygotowanego programu artystycznego. W niejednym oku zakręciła się łezka gdy dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Całe spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Dzieci miały możliwość okazania swojej wdzięczności, szacunku i miłości względem rodziców, wkładając w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca. A wszystko po to by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze swoich ukochanych RODZICÓW.

 

W drugiej części dnia odbyło się ognisko i poczęstunek dla wszystkich dzieci z okazji Dnia Dziecka. Z pomocą rodziców dzieci mogły upiec kiełbaski przy ognisku, zagrać w piłkę na szkolnym boisku, pohasać na placu zabaw, potańczyć przy muzyce czy zjeść smakowite ciasteczka. Pogoda dopisywała zabawom na świeżym powietrzu.

Kategoria: