Manasterzec 18,
38-600 Lesko

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Super User

27 stycznia b.r. w Szkole Podstawowej w Manastercu odbyła się impreza choinkowa. Jest ona jednym z najbardziej oczekiwanych  i przyjemnych wydarzeń dla dzieci i społeczności  lokalnej.

Tegoroczna uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich gości przez dyrektor p. Janinę Klucz. Uczniowie klas IV-VI  z kółka teatralnego prowadzonego przez   p. Grażynę Zalewską zaprezentowali ciekawą i pełną humoru inscenizację pt. „Shrek”.  Pokazali także swoje  umiejętności taneczne i muzyczne. Po występach uczniowie poszczególnych klas zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców i Radę Rodziców. Dzieciom zostały wręczone również paczki.

Oczekiwanym punktem imprezy była dyskoteka prowadzona przez naszego niezawodnego dj Krzysztofa Hryćko.  Jak co roku zorganizowano  konkurs na najciekawszy strój karnawałowy, którego  zwycięzcą został uczeń klasy I – Jacuś Skiba. Wyglądał znakomicie w stroju żołnierza. Zabawa choinkowa przebiegała w przyjaznej atmosferze i dostarczyła wszystkim obecnym wielu wspaniałych wrażeń.

 

Justyna Krasulak

Kategoria: