Manasterzec 18,
38-600 Lesko

Pasowanie na Przedszkolaka

spmanasterzec

Dnia 31 października 2018r. w Szkole Podstawowej Fundacji ELEMENTARZ w Manastercu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Pani dyrektor Janina Klucz powitała zebrane dzieci i rodziców. Następnie nasi milusińscy zaprezentowali swoje umiejętności. Pięknie śpiewali, recytowali wierszyki i tańczyli. Dzieci zaśpiewały również wesołą piosenkę o krokodylku w języku niemieckim, którego zajęcia są prowadzone w naszym przedszkolu od stycznia 2018 roku. Po części artystycznej pani dyrektor pasowała naszych nowych przedszkolaków oraz wręczyła im pamiątkowe dyplomy. Następnie odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Nasze pasowane „Słoneczka”:

  1. Balawejder Zuzanna
  2. Konopka Amanda
  3. Latusek Aleksandra
  4. Pasławski Borys
  5. Popowska-Bigos Iga
  6. Superson Kamil
  7. Ziobrowski-Car Jan

Przedszkolakom życzymy samych słonecznych i radosnych dni wypełnionych zabawą i uśmiechem oraz owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w naszej szkole.

Wychowawca: Justyna Krasulak

Kategoria: