Manasterzec 18,
38-600 Lesko

„Zielona Szkoła” – Wisła – 2013

Super User

My uczniowie Szkoły Podstawowej Fundacji „Elementarz” w Manastercu zostaliśmy zaproszeni na pobyt edukacyjno – rekreacyjny do Ośrodka Wypoczynkowego „Regle” w Wiśle w terminie od 2.11.2013r. do 16.11.2013r.

Całkowity koszt pobytu dla dzieci i opiekunów ufundowała Fundacja ING Dzieciom.

Były to niezapomniane atrakcje przygotowane przez Pracowników Ośrodka „Regle”. Wycieczki autokarowe i piesze, seanse w grocie solnej, zabawy na basenie kąpielowym a przede wszystkim odwiedzenie galerii Małysza i Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince   Uczestniczyliśmy także w spektaklu teatralnym w Teatrze „Banialuka” w Bielsku-Białej. Zwiedziliśmy teatr, zajrzeliśmy za kulisy, poznaliśmy etapy powstawania kukiełek, kostiumów, dekoracji. Wyjechaliśmy kolejką linową na Szyndzielnię. Na długo utkwi w pamięci szczęśliwcom z naszej szkoły przejazd „zielonym kuligiem” wzdłuż Białej Wisełki i pieczona kiełbaska przy ognisku. Pyszną atrakcją były też samodzielnie wykonane podpłomyki pieczone w Chlebowej Chacie.

Bardzo miło wspominamy Pracowników z „Regli”, którzy się nami opiekowali i przygotowywali dla nas pyszne smakołyki. Serdecznie im za to dziękujemy.

 

Uczniowie, Rodzice, Grono pedagogiczne i Dyrektor Szkoły Podstawowej Fundacji „Elementarz” w   Manastercu składają

serdeczne podziękowania Fundacji ING Dzieciom za to, że mogliśmy być u Was w gościnie.

 

Dziękujemy!

 

Kategoria: