Manasterzec 18,
38-600 Lesko

Wycieczka Krasiczyn, Bolestraszyce, Przemyśl

Super User

W dniu 15 czerwca uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli pojechali na wycieczkę. Odwiedziliśmy zamek w Krasiczynie, jeden z najpiękniejszych skarbów architektury renesansowo-manierystycznej w Europie, Arboretum, czyli specjalistyczny ogród botaniczny w Bolestraszycach, oraz Rynek w Przemyślu. Na zakończenie udaliśmy się do Przemyskiego Parku Sportowo-Rekreacyjnego, gdzie znajduje się całoroczny tor saneczkowy. Stok, na którym położony jest tor, znajduje się blisko centrum miasta, obok Parku Miejskiego, Kopca Tatarskiego i sztucznego lodowiska. Tam właśnie miała miejsce jedna z atrakcji naszej wycieczki jazda z górki na pazurki bez śniegu i w letniej scenerii. Pomimo kaprysów pogody, wycieczka była bardzo udana.

Poniżej wypowiedzi niektórych uczestników oraz galeria zdjęć.

 

Na tej wycieczce najbardziej podobały mi się zjazdy na torze saneczkowym, fajny też był ogród w Bolestraszycach.(Michał)

Na wycieczce najbardziej podobały mi się zjazdy na torze saneczkowym. Bardzo podobały mi się stawy na zewnątrz zamku w Krasiczynie. Cała wycieczka mi się podobała i chętnie pojechałbym jeszcze raz. (Ginger)

Podobały mi się lochy, bo było strasznie. Super były zjazdy. Było dużo atrakcji. (Paulina)

Było super, zwiedziliśmy zamek w Krasiczynie oraz piękny ogród botaniczny gdzie było sporo bujnej roślinności. Najbardziej jednak zapamiętam zjazdy na saneczkach. (Claudia)

Najbardziej podobały mi się lochy w zamku w Krasiczynie. Były tam sztuczne trupy i groźna muzyka w tle. Oprócz tego podobały mi się zjazdy na saneczkach. (Julia)

Wrażenie zrobiły na mnie lochy w zamku w Krasiczynie, fajny też był labirynt w Bolestraszycach w ogrodzie – trudno było z niego wyjść. (Karolina)

Na wycieczce podobały mi się sanki jeżdżące po szynach. Podobała mi się też trasa do Przemyśla po krętych serpentynach, gdzie organizowane są samochodowe rajdy górskie. Ciekawe były też lochy w zamku w Krasiczynie. (Łukasz)

W Krasiczynie zwiedzaliśmy zamek. Najfajniej było w lochach. Prawdopodobnie były tam prawdziwe trupyi były też dziwne odgłosy. Pod koniec pojechaliśmy na tor saneczkowy. Na początku zjazdu też było trochę strasznie. (Wiktoria)

 

Kategoria: