Manasterzec 18,
38-600 Lesko

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

Super User

1 czerwca b.r. w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Z inicjatywy pani Anny Barańskiej do naszych dzieci przyjechała animatorka Joanna Latusek. Sympatyczna pani zorganizowała dla dzieci zabawę pt. „Poszukiwacze skarbów.” Zarówno najmłodsi jak i najstarsi mogli wykazać się w trakcie tej zabawy wiedzą i umiejętnościami – odgadywali zagadki, popisywali się zręcznością i sprytem. A wszystko w atmosferze dobrego humoru i na łonie natury. Na koniec pani Joasia wykonała dla dzieci różne kształty z balonów oraz malowanie twarzy, które okazało się szczególnie atrakcyjne dla młodszych dzieci. Jak co roku Rada Rodziców zorganizowała dla dzieci lodowy poczęstunek oraz słodkie upominki. Z pewnością dzieci będą mile wspominać swoje święto.

Kategoria: